Telefon

+48 600-010-119

E-mail

mini-spa@o2.pl

Godziny otwarcia

Pon - Pt: 10:00 - 20:00 Sob - Nd: 11:00 - 18:00

Specjalista

Praca dla masażystki / masażysty. Wymagane wykształcenie kierunkowe. Osoba minimum po kursie I, II stopień w szkole masażu ze znajomością anatomii człowieka oraz technik masażu.

Osoba zorganizowana, potrafiąca pracować w małym zespole, pełna empatii, szacunku dla ludzi oraz  z zamiłowaniem do sztuki masażu . Mile widziane doświadczenie  w branży Wellness & Spa oraz pożądana znajomość  języka angielskiego. Osoba z dobrą kondycją fizyczną i  bez nałogów.

Asystentka w Wellness & Spa

Praca dla osoby z wykształceniem minimum średnim pełnym (matura), która odnajduje się w środowisku Wellness & Spa. Osoba zorganizowana, potrafiąca pracować w małym zespole, pełna empatii, szacunku dla ludzi oraz  z zamiłowaniem do masażu (kursy szkolenia i chęć nauki sztuki masażu), jak również  pracy jako asystent/ka  w otoczeniu Wellness & Spa. 

Mile widziane doświadczenie jako asystent/ka  w branży pokrewnej czy kosmetycznej.  Pożądana znajomość  języka angielskiego, Osoba z dobrą kondycją fizyczną z  nienaganną prezencją i bez nałogów.


Zarezerwuj wizytę

Wymagana rezerwacja terminu z uwagi na kameralność miejsca. W ciągu dnia ok. 1h przed wybranym terminem na seans masażu i odnowy biologicznej.


Tel: +48 600-010-119 

E-mail: mini-spa@o2.pl

Adres: ul. Władysława Przanowskiego 24 parter, 01-457 Warszawa

Godziny Otwarcia

Pon – Pt: 10:00 – 20:00

Sob – Nd: 11:00 – 18:00


    Proszę udowodnić, że jesteś człowiekiem, wybierając Filiżanka.
    Administratorem danych osobowych jest MINI-SPA Agnieszka Powierża z siedzibą w Warszawa, ul. Przanowskiego 24, 01-457 Warszawa. Podanie danych jest dobrowolne a podstawą ich przetwarzania jest udzielona zgoda. Dane mogą być udostępnione wyłącznie podmiotom obsługującym administratora. Dane będą przetwarzane do czasu posiadania udzielonej zgody. Ma Pan/i prawo do cofnięcia zgody w każdym momencie. Cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej cofnięciem. Ma Pan/i również prawo żądania od administratora dostępu do Pana/i danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przeniesienia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz skargi do organu nadzorczego - PUODO.