Telefon

+48 600-010-119

E-mail

mini-spa@o2.pl

Godziny otwarcia

Pon - Pt: 10:00 - 20:00 Sob - Nd: 11:00 - 18:00

Prywatne Wellness & Spa

Stworzyliśmy wyjątkowe miejsce zarówno dla Pań jak i dla Panów. Naszą dumą jest doświadczona jednocześnie bardzo młoda kadra,  przede wszystkim ludzie z ogromną pasją i z zaangażowaniem oddani swojej pracy.

Specjalizujemy się w masażu oraz odnowie biologicznej. Dodatkowo w ofercie znajdą Państwo zabiegi lipolizy laserowej – modelowanie sylwetki  oraz zabiegi  z zakresu nowoczesnej kosmetologii z zastosowaniem nano- technologii estetycznej, wodorowe oczyszczanie twarzy i masaż twarzy.  Troszczymy się o każdego Gościa odwiedzającego nasze Min-Spa, dbamy o  poprawę jego wyglądu oraz samopoczucia, bo jedno i drugie ma wielkie znaczenie dla każdego człowieka. Pracujemy tylko na znanych z doskonałej jakości markach, wyłącznie certyfikowanych preparatach oraz najwyższej jakości sprzęcie.

Nasz Salon mieści się w samym centrum Warszawskiej Woli, przy ul. Władysława Przanowskiego 24 w pobliżu Centrum Handlowego Wola Park oraz już wkrótce kolejnej stacji metra.

Serdecznie zapraszamy do Mini-Spa na masaże oraz rytuały holistyczne – całościowe do wyboru w  dużej gamie. Rytuały odbywają się w w Gabinetach profesjonalnie wyposażonych w połączeniu z relaksacją, sauną oraz zabiegami lekkiej kosmetyki twarzy i ciała.
Wymagana rezerwacja minimum jedną lub dwie godziny przed planowanym pobytem. 
Kontakt, tel.: (+48) 600-010-119, e-mail: mini-spa@o2.pl

Adres: ul. Władysława Przanowskiego 24 / parter, 01-457 Warszawa. 
Czynne w godz.:   Pon – Pt: 10:00 – 20:00;    Sob – Nd: 11:00 – 18:00


Zarezerwuj wizytę

Wymagana rezerwacja terminu z uwagi na kameralność miejsca. W ciągu dnia ok. 1h przed wybranym terminem na seans masażu i odnowy biologicznej.


Tel: +48 600-010-119 

E-mail: mini-spa@o2.pl

Adres: ul. Władysława Przanowskiego 24 parter, 01-457 Warszawa

Godziny Otwarcia

Pon – Pt: 10:00 – 20:00

Sob – Nd: 11:00 – 18:00


    Proszę udowodnić, że jesteś człowiekiem, wybierając Flaga.
    Administratorem danych osobowych jest MINI-SPA Agnieszka Powierża z siedzibą w Warszawa, ul. Przanowskiego 24, 01-457 Warszawa. Podanie danych jest dobrowolne a podstawą ich przetwarzania jest udzielona zgoda. Dane mogą być udostępnione wyłącznie podmiotom obsługującym administratora. Dane będą przetwarzane do czasu posiadania udzielonej zgody. Ma Pan/i prawo do cofnięcia zgody w każdym momencie. Cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej cofnięciem. Ma Pan/i również prawo żądania od administratora dostępu do Pana/i danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przeniesienia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz skargi do organu nadzorczego - PUODO.